OPEN BAR BEZ LIMITU

Mobilny Drink Bar to atrakcja zapewniająca Waszym gościom możliwość korzystania z darmowych koktajli.

Jest to niewątpliwie jedna z najciekawszych atrakcji na Twoim przyjęciu. Znakomita okazja, aby spróbować czegoś nowego.

W naszym menu znajdują się kolorowe koktajle, jak również nieco mocniejsze shoty oraz drinki bezalkoholowe, po które równie często sięgają kierowcy i dzieci. Dostosowujemy nasze menu do klientów bez względu na wiek.

Używamy najwyższej jakości  soków, likierów oraz  syropów barmańskich. Profesjonalne szkło, które podkreśla wygląd, a także nadaje wykwintności spożywanych drinków.

W cenę wynajmu wchodzi kompleksowa obsługa wraz z pełnym wyposażeniem baru oraz wszystkimi produktami.

MOBILNY BAR

Wynajmując naszą firmę macie gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

Zapewniamy mobilny, podświetlany Drink Bar, który można rozstawić w dowolnym miejscu, tak aby był ogólnie dostępny i nie przeszkadzał w zabawie weselnej.

OBSŁUGA BARMAŃSKA

Nasza ekipa składa się z 3 osób.

Barmani

Za barem pracuje dwóch barmanów, dzięki którym wydawanie drinków idzie płynnie i sprawnie. Zebrani goście mają okazję przyjrzeć się sztuce barmańskiej z bliska.

Kelner

Ważną funkcję pełni również kelner. Odpowiada za zbieranie opróżnionego szkła oraz dostarczanie czystego z powrotem do baru.

NASZE DRINKI I KOKTAJLE

Kolorowy drink z parasolką nie musi Ci się kojarzyć tylko z egzotyczną wycieczką i opalaniem nad brzegiem oceanu. Wielobarwne koktajle wchodzą przebojem do sal weselnych. Barmani na bieżąco przyrządzają świeże, schłodzone drinki z finezyjnymi dekoracjami o egzotycznym smaku.

Przygotowujemy dwie karty menu. Pierwsza zawiera kilkanaście drinków alkoholowych. Druga koktajle bezalkoholowe, oraz shoty.

DLACZEGO PRZYGOTOWUJEMY MENU DRINKÓW ?

– każdy drink posiada zdjęcie poglądowe, nazwę oraz skład

– na podstawie opisu można zadecydować czy będzie on np. słodki/kwaśny/gazowany/mleczny itp.

– menu ułatwia wybór preferowanego alkoholu np. Gin, Martini, Whisky, Rum, Tequila itp.

– czekając w kolejce można spokojnie zastanowić się nad wyborem

– niektórzy swój wybór opierają na wyglądzie drinka

– jest to ułatwienie dla gości, którzy nie mają doświadczenia w wyborze i nazewnictwie

SZKŁO

Na wesele przywozimy własne szkło. Około 7 rodzajów dostosowanych do liczby gości oraz serwowanych drinków. Nie obciążamy obsługi sali weselnej myciem i dostarczaniem szkła do baru. Osobą odpowiedzialną jest nasz kelner.

PRODUKTY I ZAKUPY

Wszystkie produkty: alkohol, soki, owoce kupujemy i przywozimy w dniu przyjęcia. Wyręczamy Was w zakupach, abyście nie byli obciążeni dodatkowymi obowiązkami przed weselem. Wiemy, że w tym czasie macie ważniejsze sprawy na głowie. Przyjeżdżamy, pracujemy, a Wam oraz gościom zostaje cieszyć się i korzystać z naszych usług.